1. Ana Sayfa
 2. Finans
 3. Finans Yıldızı Nedir? Nasıl Başvurulur?

Finans Yıldızı Nedir? Nasıl Başvurulur?

Finans yıldızı

Finans yıldızı, finansbank tarafından müşterilerinin nakit sorunlarını çözme amaçlı hayata geçirilen bir hizmettir. Bankacılık işlemlerinde en hızlı ve güvenli olarak tercih edilen Finansbank yeni hizmetiyle müşterilerin isteklerini karşılamaya hazır. Bu hizmet birçok kişiye aktif bir deneyim yaşatan kolay ve güvenli bir sistemdir. 

Finans yıldızını kullanabilmeniz için Finans sistem uygulamalarını kendi cep telefonunuza indirmenize gerek yoktur. Finansbank internet sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle sizde bu sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bundan dolayı hesap sahibinin talep etmesi üzerine belirli işlemler ya da işlem limitleri için bir ya da iki onay şekli tanımlanacaktır. Bu sistem sayesinde EFT ve havale talepleriniz zamanı gelince otomatik olarak hesabınızdan işlenecektir.

Bu sistemle yurt dışından gönderilen dövizlerin transferlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde paranızın son durumu hakkında bilgi sahibi olursunuz. Hizmet kurumlarına ait olan faturalar son ödeme tarihinde otomatik olarak ödenecektir. Faturanın son ödeme tarihi geldiğinde hesabınızda gerekli miktar bulunmazsa ek limit kullanarak faturanız gecikmeye girmeden ödenir. Bundan dolayı sizin fatura takibi yapmanıza gerek yoktur.

Finans Yıldızına Başvuru Nasıl Yapılır?

Finans yıldızına başvuru nasıl yapılır, Finans yıldızı firma ve kuruluşların nakit akışını son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi için geliştirildi.

Özellikle son dönemlerde kullanım oranı oldukça fazla bir şekilde artış gösteren Finans yıldızı hizmeti ile ilgili birçok araştırma yapılmaktadır. Finans yıldızı ile ilgili en verimli ve doğru bilgilere QNB Finansbank şubelerinden ulaşabilirsiniz. Bu nedenle uygulamayı yada sistemi kullanmak isteyen kullanıcılar genel olarak hizmetin özellikleri konusunda bir şüphe içerisindedir. Finans yıldızı özelliklerine bakmak gerekirse;

 • Sistemin kaynaklarında minimum hata payı ve güvenli işlem yürütme yer almaktadır.
 • Sistem hızlı ve pratik bir arayüze sahip olduğundan dolayı kullanıcılar işlemlerini kolay bir şekilde halledebilecekler.
 • Sistem tarafından kullanıcılara operasyon maliyetlerini düşürme fırsatı sunulmaktadır.
 • Müşteriler diledikleri an web tabanlı sisteme erişim sağlayabilecekler.
 • Müşterilerin otomatik yazılı talep oluşturması durumunda işlem kontrol edilmeden en kısa sürede istenilen işlem gerçekleşecektir.
 • Yapılan e-fatura entegrasyonu sayesinde fatura hızlı bir şekilde işlem görür. Yapılan işlemler sistem tarafından kaydedilecektir.

Finans Yıldızı Ürünleri Nelerdir?

Finans yıldızı
Finans yıldızı ürünleri nelerdir

Günümüzde Finans yıldızı nakit akışını hızlı bir şekilde sağlanması için birçok kişinin hizmetindedir. Bundan dolayı araştırmaların sonucunda kişiler istediği işlemi hızlı ve kolay bir şekilde bu sistem üzerinden yapar. Bu hizmet bünyesinde yer alan özellikler bu şekildedir;

 • Sürekli çek
 • Toplu EFT / Havale
 • Tedarikçi Finansmanı
 • ÇekZ
 • Toplu YP Transfer

Sizde işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, bu sistemi kullanın. Bundan dolayı bir dünya markası olan Finansbank sayesinde verileriniz tamamen güvenli bir şekilde tutar. Bu yüzden siteyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir